Thaiföldön találod a világ első úszó strandklubját
Az egzotikus úti célok strandklubjai garantálják a felhőtlen szórakozást, kiváló ital- és ételkínálattal együtt. A kellemes ritmusokat a világ legjobb DJ-i biztosítjak, sőt gyakran tengerre néző kilátásban gyönyörkedhetunk táncolás közben. Thaiföld egészen új szintre emelte legújabb, 2023 augusztusában megnyitott strandklubját. A pontos helyszínt hiába is keresnéd a szárazföldön, ugyanis a tengeren úszik.
A YONA Beach Club alapvetően egy miniatűr, mesterséges úszó sziget, amely pazar szolgáltatásokkal, infinity medencével, hatalmas medencefedélzettel, étteremmel és még egy bárral is várja a fiatalokat.
A strandklub mindössze 28 napozóágyat és több privát, függönnyel ellátott pihenőkabint kínál. A felső emeleti napozóágyak ára kb. 210 eurótól kezdődik (kb. 80 000 Ft 3 fő részére/nap), egy legfeljebb 3 fős, tengerre néző napozóágy ára körülbelül 314 euró (120 000 Ft). Az ár tartalmazza az étel- és italkreditet, a hajótranszfert, a törölközőket és a medencéhez való hozzáférést. Mindez egyedülálló luxusélményt nyújt kicsit borsosabb áron.

A klub első emeletén egy 22 méter hosszú, végtelen víztükrű medence, egy DJ-pult és egy étterem található. Az étteremben a mediterrán színek és ízek által inspirált 5 csillagos konyhát kínálnak. A pultnál több DJ váltja egymást, így a hajókázás felejthetetlen élménnyé válik. A második emeleten található napozóterasz csak hétvégén van nyitva. Ezen az emeleten egy másik medence is található.



Képek forrása: YONA beach club
Különleges kedvezmények olvasóink számára!
- 3 000 Ft engedmény repülőjegyeinkből - Töltsd le az új alkalmazásunkat (androidos okostelefonnal és iPhone-nal egyaránt kompatibilis).. Válaszd ki a repülőjegyed az akciós repjegyek kínálatából vagy kattints át a foglalásra közvetlenül valamelyik cikkből – természetesen az alkalmazásunkon keresztül. A foglalás fizetés lépésben másold be a SPOROLJ kedvezménykódot, és 3 000 Ft-tal olcsóbban foglalhatsz!
- A bookingon foglalnál? Most akár 50%-kal kevesebbet is fizethetsz egy-egy szállásért Csak kattints és keress rá az adott célállomásra.
- Autóbusz a reptérre? Mi a Flixbus járatait ajánljuk! ingyenes Wi-Fi, légkondi, megálló közvetlenül a repülőtéri terminál mellett. Budapest – Bécs útvonalon napi hatszor közlekednek.
- Autóbérlés a Pelikan.hu oldalon! Válaszd ki a kívánt úti célt, hasonlítsd össze az árakat, majd válassz egy kocsit. A megrendelt autót máris felveheted a reptéren. Bizony, barátok vagyunk a Rentalcars.com-mal.
